Meny

Företagsorganisation

 

Växel: 0480 – 77 01 00
e-mail: info@lackebyproducts.se
Magnus Axelsson, VD
tel: 0480 – 77 01 01
e-mail: magnus.axelsson@lackebyproducts.se
Mattias Johnsson, Försäljningschef och Exportförsäljning, Amerika & Afrika
tel: 0303 – 24 64 84
e-mail: mattias.johnsson@lackebyproducts.se
Magnus Fahlman, Exportförsäljning, Västra Europa
tel: 0303 – 24 64 81
e-mail: magnus.fahlman@lackebyproducts.se
Louise Halkjaer, Exportförsäljning, Östra Europa
tel: 0480 – 77 01 05
e-mail: louise.halkjaer@lackebyproducts.se
Robert Holm, Exportförsäljning, Kina, Oceanien / Processförbättring
tel: 0480 – 77 01 04
e-mail: robert.holm@lackebyproducts.se
Mattias Kornelius, Försäljning Sverige
tel: 0480 – 77 01 12
e-mail: mattias.kornelius@lackebyproducts.se
Veronica Tell, Reservdelar Roto-Sieve
tel: 0303 – 24 64 86
e-mail: veronica.tell@lackebyproducts.se
Kristian Petersson, Konstruktion- & Utvecklingschef
tel: 0480 – 77 01 11
e-mail: kristian.petersson@lackebyproducts.se
Daniel Eriksson, Avdelningschef Produktion
tel: 0480 – 77 01 07
e-mail: daniel.eriksson@lackebyproducts.se
Patrik Ohlsson, Ekonomichef
tel: 0480-77 01 02
e-mail: patrik.ohlsson@lackebyproducts.se


Övrig Lackeby Products personal

Roto Sieve France